İŞLETMENİZ İÇİN EN DOĞRU KARARLARI LOGO İNSAN KAYNAKLARI ÇÖZÜMLERİYLE ALIN!

İnsan Kaynakları Nedir?

İnsan kaynakları; firmaların ürün ve hizmet üretmek amaçlı sahip olduğu kaynaklardan en önemli kaynaktır. İnsan kaynakları, personel ile örgütlenmeyi, stratejik kararlar ile yapılandırmayı ve performans değerlendirme ile ödüllendirmeyi içerir.

Bordro İşleme ve Takibi Tek Bir Yerde

 Bordro Plus; GO 3, Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise çözümleri ile entegre çalışabilen eksiksiz bir bordro işleme ve takip programıdır.

Modüler ve Entegre Yapı

 Temel modül olan, Sicil Yönetim’i üzerine, istenilen zamanda, Ücret Simulasyonu fonksiyonu kullanarak  zenginleştirilme olanağı sunar. Ayrıca Bordro Plus, Logo ERP ve Tiger HR çözümleri ile entegre çalışarak bilgi akışını ve süreçleri hızlandırır.

Sicil ve Ücret Yönetimi

 Tüm işletmelerin ve mevsimlik işçi çalıştıran firmaların Sicil ve Ücret Yönetimi konusunda gereksinimlerine cevap verir.

BES şirketleri ile Otomatik Katılım Entegrasyonu

 Otomatik Katılım Entegrasyon modülü ile sisteme girişte toplu, yeni işe girişlerde kişi bazında hesap açılışı yapabilir, kişilerin güncel durumlarını sorgulayıp, katkı payı aktarımı yapabilirsiniz. Bordro Plus Otomatik Katılım modülü AvivaSA ve Anadolu Hayat Emeklilik şirketleri ile entegre çalışmaktadır.

Sosyal Güvenlik Kurumu Uyumu

 Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı çalışanların (4-a) tüm mevzuat ihtiyaçlarını tam olarak karşılarken esnek ve kolay bir kullanım sunar.

web_bordroPlus_brosur_08.11.2017 (pdf)

İndir

tiger_hr (pdf)

İndir