BANKA EKSTRESİ AKTARIMI !

Bankalardan alınan excel formatındaki banka ekstrelerinin ve kredi kartı pos ekstrelerinin LOGO’ya aktarımını sağlamak amacıyla geliştirilmiş özel bir üründür.

İnternet bankacılığından alınan excel formatları ve üye iş yeri numarasına göre bankalardan alınan kredi kartı pos ekstrelerinin LOGO’ya banka işlem fişi ve banka fişi olarak aktarılmasını sağlar. Merkezi yönetim ile aktarım parametreleri tanımlanabilir. Birden fazla şablon tanımlanarak, farklı parametrelere göre farklı aktarım seçenekleri sağlanabilir. LOGO’nun GO3,GO3, Tiger3 ,Tiger Enterprise ve Mali Müşavir3 ürünleri ile anlık ve tam entegrasyonludur.

LOGO COLLECTOR !

Collector LOGO ürünleri data’sını oluşturan kart ve fişlerin; aynı network içerisinde yer alan kaynak server, database ve firmadan, hedef server, database ve firmaya manuel veya otomatik aktarımını sağlamak amacıyla geliştirilmiş özel bir üründür.

Farklı firmalara veri gönderimini, grup şirketleri arasında veri aktarımlarını, tanımlı firmalar arasında çapraz fiş ve belge gönderimlerini sağlamaktadır.

Merkezi yöneti m ile manuel ve otomatik aktarım parametreleri tanımlanabilir. Birden fazla şablon tanımlanarak, farklı parametrelere göre farklı aktarım seçenekleri sağlanabilir. LOGO’nun GO3, Tiger3 ve Tiger Enterprise ürünleri ile anlık ve tam entegrasyonludur.

ARTI ÇÖZÜM ONLİNE MUTABAKAT !

Çok yakında sizlerle paylaşıyor olacağız…

EVRİM GÜMRÜK E-FATURA ENTEGRASYONU !

İhracat faturaları Evrim Gümrük Yazılımı tarafından kesilen E-Faturaların Logo ERP Sistemine online aktarımı. Yakında siz müşterilerimiz ile paylaşıyor olacağız…