2019 Yılı için hazırlıklarınız tamam mı ?

Burada amacımız İşletmelerin eski kullanım alışkanlıklarını gözden geçirmek, modül ihtiyaçlarını analiz etmek, sistem konfigürasyonunu yenilemek, güncel versiyona geçişini yapmak, e-devlet ürünleri vs, vs… Hangisine ihtiyacınız var? Arayın sisteminize Check-up yapalım!

Tele-Destek

ARTI ÇÖZÜM YAZILIM olarak, teknik rehberlik hizmeti ve karşılaşılan problemlerin çözümü için telefonla çalışma saatleri içinde teknik destek hizmeti vermektedir. Tele-Destek hizmeti ayrıca web destek hizmetleri ile de sunulmaktadır .

Uzak masa üstü bağlantılar da yasal ve Türkiye’de yazılmış olan ALPEMİX programı kullanılarak kullanıcının sistemine bağlanılıp, anında sorun teşhisi, dosya transferi yapmaktadır.

Yerinde Destek

Kullanıcıların acil destek talepleri, çalışma saatleri içinde , en hızlı süre de ARTI ÇÖZÜM YAZILIM Uzmanları tarafından karşılanmaktadır.

Çağrı Bazlı Yerinde Destek:

Bu destek hizmeti paketi ile müşteri talebi veya vukuu bulan müdahale ihtiyaçlarına belirlenen süre içinde müşteri yerinde müdahaleyi amaçlayan destek hizmetidir. Müşterimiz ile zaman / maliyet konularındaki sağladığımız ortak mutabakat ile süreç başlar. Bu hizmet genellikle sistem çalışmasını aksatan bir sorun karşısında gerçekleştiği gibi, Versiyon Güncellemeleri, ek paket kurulumları,Özel Tasarım Hizmetleri gibi sorunun çözümü dışında, Danışmanlık amaçlı ziyaretler ile yerinde destek verilir.

Kurumsal Danışmanlık

İşletmelerin ürünlerimizi Katma Değerli kullanımını sağlamak dışında, ek modül ihtiyaçları, operasyonel kullanım kurgularının yeniden analiz edilmesi, yeni senaryoların oluşturulması, operatörlerin kullanıcı eğitimlerinin periyodik yenilenmesi gibi, KURUMSAL İŞ AKIŞ Şeklini yeniden oluşturduğumuz ARTI ÇÖZÜM Yazılım Danışmanları tarafından verilen ÖZEL HİZMET Grubudur.

Müşterilerimizin ürün konfigürasyonu, kullanıcı sayısı ve çıka analiz sonuçlarına göre Periyodik Ziyaret takvimleri oluşturulur.Danışanlarımız ,Sözleşmeli Müşteri olma ayrıcalıklarından ve ÖZEL Satın alma koşullarından yararlanır.

ONLİNE HİZMET VE DESTEK