LOGO NEON

Baştan sona tüm depo hareketlerinizi sizin için barkodlu el terminalleri üzerinden gerçekleştiren Logo Neon, geliştirilmiş birçok fonksiyonu ile süreçlerinizi hızlandırarak

 Daha Verimli Depo Süreçleri

Barkodlu el terminali sayesinde insan gücü ile yürütülen tüm süreçlerde iyileştirme sağladığı gibi depo personeli değişim maliyetlerini düşürür. Logo Neon, mal yerleştirme, mal sevkiyatı gibi fiziki operasyonlarınızı hızlandırarak zaman ve işçilik tasarrufu sağlar.

Depo Süreçlerinde Takip Kolaylığı

Logo Neon bir çok sektörde kritik olan Seri / Lot no, son kullanma tarihi, parti gibi bilgileri kayıt altına alarak kolaylıkla izlenebilirliklerini sağlar. Üretim aşamalarınız ve üretiminiz sonunda mamül üretiminlerinizi el terminalleriyle kayıt altına almanızı sağlayan Logo Neon, ara stokları ve anlık üretim emrinize karşılık üretim miktarlarını izlemenizi sağlar.

Logo Mobile Sales

Logo ERP çözümleriyle entegre çalışan saha satış otomasyonu çözümü Logo Mobile Sales, müşteri talepleri ve saha satış operasyonlarını en iyi şekilde yönetebilmek için mobil ve internet teknolojileriyle entegre bir çözüm kümesi sunar.

Etkin Saha Yönetimi

Saha satış otomasyonu çözümü Logo Mobile Sales, satış fiyatlandırmaları, kampanyalar ve rotalar gibi tüm süreçlerin yürütülmesini sağlar. Logo Mobile Sales ile saha ekiplerinizi yönetebilir, harita üzerinden takip edebilir, sahada yapılan işlemlerinizi Logo ERP çözümlerinden takip ederek siparişlerinizi müşterilere daha hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Hızlı ve Etkili Müşteri Hizmeti

Satış yetkilileriniz müşterilerinin yanında anlık stok ve cari hesap bilgilerine erişirken, hızlı bir şekilde sipariş girebilir, fatura kesebilir ve tahsilat yapabilir ve saha satış operasyonlarınızı verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Akıllı Cihazlar ile Barkod Okuma İmkanı

Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tablerin kamera özelliği ile barkod okuma imkanı sağlayarak saha satış operasyonlarını hızlandırabilirsiniz.

MobilShop

MobilShop LOGO Ticari Programlarıyla entegre çalışan taşınabilir aygıtlarda (MS WinCE İşletim Sistemli) çalışan, işletmelerin otomatik tanıma / veri toplama işlemlerini yapan çözüm yazılımıdır. Sunulan çözümler işletmenin dört temel birimine (Sipariş, Satış, Dağıtım, Depo) büyük kolaylıklar getirmektedir.

Satıcının ihtiyacı olan tüm işlem ve veriler PDA üzerinde vardır. Özellikle barkod okuyuculu terminaller sayesinde ürün bilgilerine hızlı erişim sağlanmış ve yanlış yapılması engellenmiştir. Satış / Sipariş alma hızlandırılmış, gerekli indirim, masraf , ödeme planları gibi uygulamalarla sonuça ulaşıp, operasyonun sonlandırılması sağlanmıştır. Satıcı ve müşterinin kısa zamanda doğru bilgilerle yönlendirilmesiyle zaman tasarufu kazandırılmıştır.

Depo Yönetim Sistemi ile depo giriş / çıkış ve sayım işlemleri yapılmaktadır. Eskiden büyük zahmetlerle yapılan sayım işlemleri bu çözümlerle sıradan operasyonlara dönüşmüştür. Logo Ticari Programına girilen ve onaylanan siparişler terminallere otomatik yüklenerek hızlı, yanlışsız hazırlanması sağlanmış, irsaliye ya da fatura olarak eklenip ilgili siparişin kapatılmasıyla sevkiyat ayağı tamamlanmıştır. Rampa seçeneği ile, hazırlanan siparişlerin yüklenmesi ve irsaliyenin faturalanması ile depo tam kontol altına alınmıştır.

Dağıtım sistemi ile ürün dağıtımı yapılabildiği gibi GPRS destekli ürünlerle anında stok durum bilgilerine ulaşılarak doğru ve hızlı sipariş alma sağlanmıştır.

LOGO_NEON_BR_44x31_11.05.2017_web (pdf)

İndir

LOGO_MOBIL_SALES_BR_22x31_web_07.02.2017 (pdf)

İndir