On-line Hizmetlerimiz Başladı !

01.12.2018 tarihi itibari ile müşterilerimiz tüm hizmet taleplerini, ürüne yönelik sorunlarını, Demo Taleplerini, Müşteri Memnuniyet anketlerini on-line olarak yapabilecekler.

Müşteri Hizmetlerinin onayına düşen talepler ile ARTI TEAM sizlere çok daha hızlı ve önceden bilgi sahibi olması sebebi ile, çok daha kaliteli dönüşler yapabilecek.

On-line Servis istiyorum ! Tıklayın Lütfen …

E-Mühtasil Makbuzu kullanıma hazır …

e-Müstahsil Makbuzu iş süreçlerini kolaylaştırırken, zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor!

e-Müstahsil Makbuzu uygulaması, müstahsil makbuzlarının Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun şekilde elektronik ortamda oluşturulmasını ve raporlanmasını sağlıyor. Vergi mükellefi olmayan çiftçilere düzenlenen müstahsil makbuzları dijital ortama taşınarak işletmelere avantaj sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın …

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın 30.10.2018’de yayınlamış olduğu tebliğ ile e-arşiv Raporlama

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın 30.10.2018’de yayınlamış olduğu tebliğ ile Elektronik Arşiv Klavuzunu güncellemiştir. Yeni klavuz ile en geç takip eden ayın 15. Günü sonuna kadar gönderilmesi gereken e-Arşiv Raporlarının 1/1/2019 tarihinden itibaren günlük olarak en geç izleyen günün sonuna kadar raporlanması zorunluluğu getirilmiştir… Ayrıntılı Bilgi için tıklayın…

Taslak Tebliğlerine Güncellemeler Yapıldı

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından Nisan 2018’de yayımlanan e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-İrsaliye mükellefiyetlerine yönelik taslak tebliğlerde bugün güncellemeler yapılarak yayımlanmıştır.
İlgili dökümanlara buradan ulaşabilirsiniz.

E-Arşiv Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşey!

KİMLER KULLANABİLİR?

İş süreçlerini hızlandırarak kolaylaştırmak, maliyetlerini düşürmek ve rekabette bir adım öne geçmek isteyen tüm firmalar.

YASAL ZORUNLULUKLAR

İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış hasılatı tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükellefler e-Arşiv uygulamasına geçmek zorundadır.

Daha fazlasını oku